Wyspy Kanaryjskie

ciepłe i egzotyczne wakacje przez cały rok

Aquaparki i parki rozrywki

Odwiedzający Teneryfę powinni odwiedzić Siam Park – wodny park rozrywki uznany w 2014 roku przez TripAdvisor za najlepszy aquapark na świecie. Kompleks nazywany Wodnym Królestwem nawiązuje swoją stylistyką do architektury Tajlandii. Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą tu liczyć na niezwykłe wodne atrakcje w atmosferze egzotyki i magii.

Rajska wyspa Fuerteventura  dostarcza kolejnych atrakcji przyciągających turystów spragnionych relaksu. Długie słoneczne plaże to dobre miejsce do uprawiania sportów wodnych. Młodzież i dzieci mogą aktywnie spędzić czas w Acua Water Park, parku wodnym oferującym wiele możliwości aktywnego wypoczynku, takich jak korzystanie z licznych zjeżdżalni, jacuzzi, piaskowego solarium czy basenu ze sztuczną falą.

Największy park wodny na Gran Canarii to Aqualand. Oferuje wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, m.in. plażę surferów ze sztucznymi falami, zjeżdżalnie, spływy na tratwie, gry wodne czy pole do minigolfa. Inne aquaparki oferujące aktywny wypoczynek, które najmłodszym turystom przypadną na pewno do gustu, to Atlantida i Ocean Park.

Z kolei Palmitos Park to sztuczna tropikalna oaza będąca siedliskiem wielu gatunków ptaków. Znajduje się tu zoo oraz imponujący ogród z okazami miejscowej flory. Regularnie organizowane są widowiskowe akrobacje ptaków łownych. Popularny kompleks wypoczynkowy Holiday World swoim klientom oferuje największe na wyspach kanaryjskich wesołe miasteczko, a w nim diabelski młyn, wielkie huśtawki, karuzele, laserodrom czy roller coastery. Holiday World to także przejażdżki kucykiem, ujeżdżanie byków, jazda na quadach i wiele innych możliwości.